20. Aug 2019

 

Nahksalongi puhastus, hooldus

 

Auto  nahkistmed vajavad aeg-ajalt hooldust. Kujutage endale ette, et Te ei pese ja/või ei kreemita oma käsi ühe nädala jooksul – milline on tulemus?

Iga uue auto ( kas esinduset või tehasest ) nahksalongi on soovitav töödelda vastavate naha kreemide ja piimadega enne kasutamise algust. Kasutatud auto puhul oleks soovitav hooldusvälp 2 kuud. Kui sõidate oma autoga põhiliselt üksi, pakume ka ainult juhiistme/keskonsooli/rooli nahkkatte keemilist puhastust ja hooldust. Sellisel viisil eemaldame kõigepealt kogunenud mustuse ja väldime järgnevaid probleeme – naha parkumist ja värvi kulumist; mustuse sööbimist katetesse; teksapükstelt, riietelt värvi kandumist istmesse ning pisemate kriimustuste ja hõõrumiste vältimist autosse istumisel või sealt väljumisel – nahk püsib pehme, elastsena ja hülgab paremini mustust .Teksade määrimise vastu aitab tihedam istmete hooldamine, vastasel juhul tungib riietuse värv liialt sügavale naha pooridesse ja seda on pea võimatu eemaldada. Eriti kehtib see heledat tooni- ja pööratud nahaga detailide kohta. Nahkistmete hooldusel soovitame, ( eriti uuemate, tuulutusaukude- ja ventilaatoritega  istmetega varustatud sõiduki omanikel,„aukudega nahk “ ) jälgida, et Teie istmeid hooldataks vastavale istmele sobiva nahakreemi või piimaga. Vastasel juhul võivad olla tulemuseks ummistunud ventilatsiooniavad ja sissekõrbenud ventilaatorid. Arvatavasti soovite kunagi oma autot edasi müüa ja kindlasti saab müük olema kergem kui sõiduk on hooldatud korralikult ning näeb välja värskena.
Alcantara-, pööratud naha-, nubuku polster

Paljudel sõidukitel on siseviimistluses kasutatud lisaks naturaalsele nahale ka alcantarat ,  pööratud nahka ja nubukut. Näiteks istmete siseosad, ukspolster.  Keemilise pesu/puhastuse käigus eeltoodud materjalid puhastatakse/ pestakse keemiliselt puhtaks. Peale kuivatamist kantakse  materjalile veekindel- ja mustust hülgav kaitsekiht. Kaitsekihi püsivus polstril on kuni 6 kuud.  Aine kaitseb polstrit määrdumise ja mustuse eest , näiteks tekspükste sinine värv. Kaitsekihti on vajalik uuendada peale igat puhastust.

 

Ceramic Pro Leather
Nahksalongiga sõiduk  – see on mugav ja soliidne. Kuid nahapind on pidevas ohus, mehaaniliste vigastuste ja hõõrdumise  ning määrdumiste ees (eriti teksapüksid). Eriti ohus on valge- ja heledates toonides nahksalongiga autod. Pideva kasutamise tagajärjel kaotab nahk oma elastsuse ning muutub kuivaks ja ja hakkab mõranema. Palju mõjutab nahka  ilmastik, suvel päike/ talvel pakane. Kaitse oma nahksalongi Ceramic Pro Leather`iga, tehnika homse sõnaga.

Ceramic Pro Leather  on ainulaadne maailmas. Peale pealekandmist  jätab toode nähtamatu ja läbipaistva, õhukese hüdrofoobse kihi, mis kaitseb nahka ca 6 kuud. Naha värv muutub säravamaks, nahk ise elastsemaks. Sõidukiomanikele, kes sõidavad peamiselt üksi, soovitame töödelda kasvõi juhikohta. Pidage meeles, et sõiduki müümisel vaatab asjatundlik ostja koheselt rooli ja juhiistet !

Auto nahksalongile lisaks saab keraamilist vaha kasutada kõigil naturaalsest nahast toodetel: nahkmööbel, diivanid, joped, käekotid, jne. Keraamilise kaitsega püsivad Teie asjad aastaid uutena.
Nahksalongi renoveerimine

Kui Teie auto salongi nahkistmed või muud nahaga kaetud detailid on kulunud, kriimustatud, jne. ja ainult hooldusega ei ole võimalik algset välimust  taastada, teostame nahkkatte kas osalist või täielikku värvimist. Tulge oma autoga meie salongi ja leiame lahenduse ning Teie auto näeb jälle välja nagu uus.

Broneerimine

TEENUSED AINULT EELREGISTREERIMISEGA

Tööde broneerimine

Mob : +372 5669 5689
info@fineauto.eu

Teadmiseks

OLEME AVATUD

E – R -KOKKULEPPEL
P – SULETUD

NB! Kohapeal pangakaardiga tasumise võimalus puudub.

Kontakt

FINEAUTO OÜ
Türi 7, Tallinn 11314
Reg.kood:14012998
Mob:+372 5669 5689
E-mail: info@fineauto.eu