20. Aug 2019

 

Meie pesula uksest mahuvad sisse nii suured maasturid (Dodge Durango, Cadillac Escalade, Lincoln), kui ka väikebussid/kaubikud (täiskõrge MB, Ford Transit, Iveco,  jne)
 
Puhas auto on esinduslik ja valmistab rõõmu nii omanikule kui kaasliiklejatele.

Soovitame pesta autot kord nädalas.

Tava püsivahatamisel soovitame autot vahatada vähemalt 2 korda aastas. Vaha läigestab värvi ning kaitseb seda talvel ilmastiku, soola ja pigi eest –  suvel ilmastiku, lindude väljaheidete, putukalaipade ja puuvaigu eest.
 

Rohkete esiosa kivitäkete ja sügavate kriimustuste parandamiseks pakume välja nn. topeltvahatamist ehk peale pigi-  tava- ning silikoonipesu  töödeldakse sõidukit toonvahaga ning seejärel  sünteetilise polümeer- või nanovahaga. Toonvaha on saadaval kõikvõimalikes eri toonides.
 

Autoomanikele, kes hoolivad aga oma sõidukist tõeliselt, soovitame eriti kvaliteetset ning kauakestvat keraamilist kaitsevaha, millele ei ole tänaseni vastast maailmas.  Keraamilise vaha omadused omadused ületavad kõikide eeltoodud vahade omadused ning kvaliteedi, samuti ka püsivuse. Tavaliselt paigaldatakse keraamiline vaha koos klaasivahaga, mille garantii on 20 000 km. Klaasivaha peidab ka vanemate esiklaaside täkked ja parandab oluliselt nähtavust.
 

Salongi keemilist puhastust (märgpesu) peaks tegema enne, kui tekstiil või nahk päriselt käest ära on läinud. Samuti on vaja hooldada nahkistmeid, et need nahk püsiks puhta ja elastsena. Vaata kindlasti TEENUSED.

Broneerimine

TEENUSED AINULT EELREGISTREERIMISEGA

Tööde broneerimine

Mob : +372 5669 5689
info@fineauto.eu

Teadmiseks

OLEME AVATUD

E – R -KOKKULEPPEL
P – SULETUD

NB! Kohapeal pangakaardiga tasumise võimalus puudub.

Kontakt

FINEAUTO OÜ
Türi 7, Tallinn 11314
Reg.kood:14012998
Mob:+372 5669 5689
E-mail: info@fineauto.eu