20. Aug 2019

 

Klaasivaha Ceramic Pro Rain

 

klaasivahaMoodustab klaaspindadele vett hülgava ülilibeda, läbipaistva kihi, mis parandab oluliselt nähtavust silmipimestavas päikeses, vihmas ja pimedas sõites. Kasutatav ka panoraamkatusel, küljeklaasidel, tuledel ja teistel auto klaaspindadel, samuti ka kiivrivisiiridel.
Mida suurem on sõidukiirus ja mida rohkem vihma sajab, seda vähem on vajadust klaasipühkijaid tööle panna, kuna vesi koguneb tuuleklaasil suurtesse tilkadesse ning lendab vastutuule mõjul ära.
Pimestavas päikeses, vihmas ja pimedas sõites, eriti vanemate klaasidega autol (kulunud, kivitäketega, kojameeste pühkimisjäljed, jne) esiklaasil halveneb tunduvalt nähtavus. Klaasivahaga töötlemine vähendab seda probleemi tunduvalt, kuna aine täidab klaasil olevad mikropraod ja täkked – pind muutub siledaks, valgus murdub ühtlaselt ja klaas paistab paremini läbi.
Klaasivahaga töödeldud esi-tuledele/klaasile ei kinnitu eessõitva auto rataste alt tulev vesi ja mustus, need püsivad läbipaistvad ning nähtavus paraneb märgatavalt. Kestvus vastavalt läbisõidule ca 1 aasta.
Suvine põhiprobleem – putukalaibad – ei kleepu enam nii tugevasti libedale klaasile / plastikule ja neid on lihtsam maha pesta.

Broneerimine

TEENUSED AINULT EELREGISTREERIMISEGA

Tööde broneerimine

Mob : +372 5669 5689
info@fineauto.eu

Teadmiseks

OLEME AVATUD

E – R -KOKKULEPPEL
P – SULETUD

NB! Kohapeal pangakaardiga tasumise võimalus puudub.

Kontakt

FINEAUTO OÜ
Türi 7, Tallinn 11314
Reg.kood:14012998
Mob:+372 5669 5689
E-mail: info@fineauto.eu